Skip to main content
 
 

Hakkımızda

The Laboratory Quality Services (LQS)

LQS-Laboratory Quality Services marka tescili 2015 yılında Yeşil Beyaz Kalite ve Çevre Analiz Laboratuarı San. ve Tic. Ltd Şti. tarafından yapılan TS EN ISO/IEC 17043 standardına uygun şekilde Yeterlilik Testleri ve Laboratuvarlar arası karşılaştırma testleri hizmeti veren bağımsız ve tarafsız bir kuruluştur.

LQS; laboratuvarınız tarafından ulusal ve uluslararası müşterilerinize verdiğiniz test hizmetlerinizin kalitesini ve güvenilirliğini artırmanıza yardımcı olan bir kuruluştur.

Şirketimizin, 2015 yılı içerisinde hedef ve projeleri belirlenerek kurumsal oluşumu tamamlanmış ve LQS-Laboratory Quality Services ismi ile faaliyete başlamıştır. LQS-Laboratory Quality Services olarak, hizmet sunduğumuz alanların tamamında tüm Türkiye çapında hizmet vermekteyiz. Ayrıca, Hizmetlerimiz kapsamındaki tüm faaliyetleri sorunsuz olarak yürütüp sonuçlandırabilecek çalışma arkadaşlarımız teknolojik donanımlarımız, sektörel deneyim ve gerekli altyapılarımız ile hizmet kalitemizin devamlılığı ve gelişimi için sürekli olarak çalışmaktayız.

LQS’nin yeterlilik testi hizmetleri;

  •  İş Hijyeni Fiziksel ve Kimyasal Analizlerinde Yeterlilik Testleri
  •  Bacagazı Fiziksel ve Kimyasal Analizlerinde Yeterlilik Testleri
  •  Su / Atıksu / Deniz Suyu Kimyasal Analizlerinde Yeterlilik Testleri
  •  Mikrobiyoloji Analizlerinde Yeterlilik Testleri
  •  Toprak / Sediment / Atık Analizlerinde Kimyasal Yeterlilik Testleri

Müşteri memnuniyetini esas alan, tarafsızlık ve güvenilirliği ilke edinen Yeşil Beyaz Kalite ve Çevre Analiz Laboratuarı San. ve Tic. Ltd Şti. laboratuarımız da TS EN ISO/IEC 17025 Kalite Sistemini kurarak benimsediği bu olguları garanti altına almıştır.
Yeşil Beyaz Kalite ve Çevre Analiz Laboratuarı San. ve Tic. Ltd Şti. Dünyada ve ülkemizde olan gelişmeleri takip ederek daha iyi hizmet verebilmek için sürekli iyileşmeyi ilke edinmiştir.

LQS tarafından YT ve SRM sağlamak için uluslararası kalite rehberleri kullanılacaktır.

Vizyonumuz;

Türkiye’de Laboratuvarların uluslarası standartlarda, Dünyanın her yerindeki akredite laboratuvarlara eşdeğer düzeyde, güvenilir test sonuçları vermeleri ve ulusal/uluslararası müşterilerinin tam güvenini sağlamalarıdır.

Misyonumuz;

Laboratuvarların ihtiyaçlarını değerlendirerek, güvenilir test sonuçları vermelerini, ulusal/uluslararası müşterilerinin güvenini kazanmalarını sağlamak ve rekabet kapasitelerini artırmak için alanlarında tecrübeli uzmanlar yoluyla destek vermektir.